Quform v2 - en to ku_IQ translation catalogue (432 entries)

en: (post not found) [%d]
ku_IQ: (بابەت نەدۆزرایەوە) [%d]

en: About us
ku_IQ: دەربارەی ئێمە

en: Above
ku_IQ: سەرەوە

en: Above the form
ku_IQ: سەرەوەی فۆڕمەکە

en: Activate
ku_IQ: چالاککردن

en: Active
ku_IQ: چالاک

en: Add Form
ku_IQ: زیادکردنی فۆرم

en: Add Forms
ku_IQ: زیادکردنی فۆرمەکان

en: Add New
ku_IQ: زیادکردنی نوێ

en: Add a style
ku_IQ: زیادکردنی شێواز

en: Admin only
ku_IQ: تەنها بەڕێوەبەر

en: Advanced
ku_IQ: پێشکەوتوو

en: Africa
ku_IQ: ئەفریقا

en: All
ku_IQ: هەموو

en: All Form Data
ku_IQ: هەموو داتاکانی فۆرم

en: Antarctica
ku_IQ: ئەنتراکتیکا

en: April
ku_IQ: گوڵان

en: Asia
ku_IQ: ئاسیا

en: August
ku_IQ: گەلاوێژ

en: Australia
ku_IQ: ئوسترالیا

en: Autodetect
ku_IQ: ناسینەوەی خۆکارانە

en: Available
ku_IQ: بەردەستە

en: Basic
ku_IQ: بنەڕەت

en: Below the form
ku_IQ: ژێر فۆرمەکە

en: Border radius
ku_IQ: سنوری نیوەتیرە

en: Buy us a coffee
ku_IQ: قاوەیەکمان لێ بکڕە

en: CSS styles
ku_IQ: CSS شێوازی

en: Canadian Provinces
ku_IQ: کەنەدا

en: Click
ku_IQ: کرتە

en: Column
ku_IQ: ستون

en: Column Layout
ku_IQ: شێوازی ستون

en: Confirm
ku_IQ: پشتڕاستکردنەوە

en: Confirm that you want to delete all forms and settings, and deactivate the plugin. You can delete the plugin afterwards from the Plugins page.
ku_IQ: پشتڕاستی بکەرەوە کە دەتەوێت هەموو فۆرمەکان و ڕێکخستنەکان، هەروەها پێوەکراوەکە ناچالاک بکەیت. دەتوانیت پێوەکراوەکە بسڕیتەوە لەبەشی پێوەکراوەکان.

en: Continents
ku_IQ: قاڕەکان

en: Countries
ku_IQ: وڵاتەکان

en: Create a form
ku_IQ: دروستکردنی فۆرم

en: Custom CSS & JS
ku_IQ: دروستکردنی CSS & JS

en: Custom HTML
ku_IQ: هتمل دەستکرد

en: Custom image
ku_IQ: وێنەی دەستکرد

en: Dashboard
ku_IQ: بەڕێوەبەرایەتی

en: Database
ku_IQ: بنکەدراوە

en: Date
ku_IQ: بەروار

en: Date & time format (JS)
ku_IQ: کات و بەروار (JS)

en: Date & time format (PHP)
ku_IQ: کات و بەروار (PHP)

en: DateTime
ku_IQ: کات و بەروار

en: Deactivate
ku_IQ: ناچالاککردن

en: December
ku_IQ: بەفرانبار

en: Default
ku_IQ: بنەڕەت

en: Default "From"
ku_IQ: فۆرمی بنەڕەت

en: Default "From" Email Address
ku_IQ: ئیمەیڵی بنەڕەتی فۆڕم

en: Default "From" Email Name
ku_IQ: ناوی ئیمەیڵی فۆرمی بنەڕەت

en: Default Email Address
ku_IQ: ئیمەیڵی بنەڕەت

en: Default Email Name
ku_IQ: ناوی ئیمەیڵی بنەڕەت

en: Default button
ku_IQ: دوگمەی بنەڕەت

en: Default recipient
ku_IQ: وەرگری بنەڕەت

en: Default value
ku_IQ: نرخی بنەڕەت

en: Description
ku_IQ: باسکردن

en: Disabled
ku_IQ: ناچالاککراوە

en: Display a message
ku_IQ: نیشاندانی پەیامێک

en: Display one of your created forms in a popup.
ku_IQ: پیشاندانی یەکێک لەفۆرمە دروستکراوەکانت لەپەنجەرەیەکدا.

en: Dutch Provinces
ku_IQ: هۆڵەندا

en: Edit
ku_IQ: دەستکاریکردن

en: Edit Form
ku_IQ: دەستکاریکردنی فۆرم

en: Edit this form
ku_IQ: دەستکاریکردنی ئەم فۆرمە

en: Element required text
ku_IQ: توخمی دەقی داواکراو

en: Element settings
ku_IQ: ڕێکخستنەکانی توخم

en: Email
ku_IQ: ئیمەیڵ

en: Enable RTL support
ku_IQ: چالاککردنی پاڵپشتی ڕاست بۆ چەپ

en: Enable the "Customize values" setting to change the value
ku_IQ: چالاککردنی ڕێکخستنی " کڕیارخوازکردنی نرخەکان " بۆ گۆڕینی نرخ

en: Enable this option if the site language is RTL, you can also override this for each form at Edit Form &rarr; Settings &rarr; Language.
ku_IQ: ئەم هەڵبژاردەیە چالاک بکە ئەگەر زمانی ماڵپەڕەکە لەڕاستەوە بۆ چەپە، دەتوانیت بۆ هەر فۆرمێکیش ئەم هەڵبژاردەیە جێگیربکەیتەوە لەفۆرم &rarr; ڕێکخستنەکان &rarr; زمان.

en: Enabled
ku_IQ: چالاککراوە

en: Enter a name to help you identify the form
ku_IQ: ناوێک بنوسە بۆ هاوکاریکردنت لەناسنامەی فۆرمەکە

en: Enter license key
ku_IQ: کلیلی مۆڵەت بنوسە

en: Enter search query
ku_IQ: داواکاریی گەڕان بنوسە

en: Enter your Envato Market referral link to the Quform Landing Page, for example: %s
ku_IQ: بڕوانامەی پشتگیریی بەستەری بازاڕی Envato بۆ لاپەڕەی لای خوارەوەی Quform داخل بکە، بۆ نمونە: %s

en: Entries
ku_IQ: تۆمارکردن

en: Entry ID
ku_IQ: ژمارەی ڕێڕەو

en: Error loading the title for post ID %s
ku_IQ: هەڵەی بارکردنی ناونیشانەکەیە بۆ بابەتی ژمارە %s

en: Europe
ku_IQ: ئەوروپا

en: Everyone
ku_IQ: هەرکەس

en: Export Entries
ku_IQ: هەناردەکردنی داخڵکراوەکان

en: Export Form
ku_IQ: هەناردەکردنی فۆرم

en: Export entries
ku_IQ: هەناردەکردنی داخڵکراوەکان

en: Export form
ku_IQ: هەناردەکردنی فۆرم

en: February
ku_IQ: ڕەشەمێ

en: Female
ku_IQ: مێ

en: Field
ku_IQ: خانە

en: File Upload
ku_IQ: بەرزکردنەوەی پەڕگە

en: Follow us
ku_IQ: شوێنمان بکەوە

en: Font
ku_IQ: فۆنت

en: Form Name
ku_IQ: ناوی فۆرم

en: Form: %s
ku_IQ: فۆرم: %s

en: Format
ku_IQ: داڕشتە

en: Forms
ku_IQ: فۆرمەکان

en: Forms per page
ku_IQ: فۆرمەکان بەپێی لاپەڕە

en: GD Image Library
ku_IQ: GD image library

en: Gender
ku_IQ: ڕەگەز

en: German States
ku_IQ: ئەڵمانیا

en: Global
ku_IQ: گشتیی

en: Group
ku_IQ: گروپ

en: Group description
ku_IQ: گرۆی باسکردن

en: Group elements wrapper
ku_IQ: گروپی توخمەکان بەرگ

en: Group title
ku_IQ: گروپی ناونیشان

en: Group wrapper
ku_IQ: گروپی بەرگ

en: HTML
ku_IQ: هتمل

en: Help
ku_IQ: یارمەتی

en: Hidden
ku_IQ: شاراوە

en: Holy See (Vatican City State)
ku_IQ: کورسی پێرۆز (لەوڵاتی ڤاتیکانە)

en: Home
ku_IQ: سەرەتا

en: Honduras
ku_IQ: هیندۆراس

en: Hong Kong
ku_IQ: هۆنگ کۆنگ

en: Host
ku_IQ: خانەخوێ

en: Hungary
ku_IQ: هەنگاریا

en: ID
ku_IQ: ژ

en: Iceland
ku_IQ: ئایسلاند

en: Icon
ku_IQ: وێنۆچکە

en: If you need assistance, see our help resources.
ku_IQ: ئەگەر پێویستت بەهاوکارییە، سەیری سەرچاوەی یارمەتیەکانمان بکە.

en: Import
ku_IQ: هاوردەکردن

en: Import Form
ku_IQ: هاوردەکردنی فۆرم

en: Import Forms
ku_IQ: هاوردەکردنی فۆرمەکان

en: Import a single Quform 1.x form
ku_IQ: گواستنەوەی یەک فۆرم لە Quform 1.x

en: Import form
ku_IQ: هاوردەکردنی فۆرم

en: Import form data
ku_IQ: هاوردەکردن لەداتاوە

en: Important information
ku_IQ: زانیارییە گرنگەکان

en: Inactive
ku_IQ: ناچالاک

en: India
ku_IQ: هیندستان

en: Indonesia
ku_IQ: ئیندەنوسیا

en: Inherit
ku_IQ: بەمیرات بردن

en: Inline
ku_IQ: لەناوهێڵ

en: Inner wrapper
ku_IQ: بەرگی ناوەوە

en: Input wrapper
ku_IQ: بەرگی دەرخواردە

en: Inside
ku_IQ: لەناوەوە

en: Iran (Islamic Republic Of)
ku_IQ: کۆماری ئیسلامیی ئێران

en: Iraq
ku_IQ: ئێراق

en: Ireland
ku_IQ: ئیرلاند

en: Israel
ku_IQ: ئیسرائیل

en: Italy
ku_IQ: ئیتالیا

en: Jamaica
ku_IQ: جامایکا

en: January
ku_IQ: ڕێبەندان

en: Japan
ku_IQ: یاپان

en: Jordan
ku_IQ: ئەردەن

en: July
ku_IQ: خەرمانان

en: June
ku_IQ: پوشپەڕ

en: Kazakhstan
ku_IQ: کازاخستان

en: Kenya
ku_IQ: کینیا

en: Kiribati
ku_IQ: کیریباتی

en: Korea, Democratic People's Republic Of
ku_IQ: کۆریا، کۆماری دیموکراتی خەڵک

en: Korea, Republic Of
ku_IQ: کۆریا، کۆماری

en: Kuwait
ku_IQ: کۆیت

en: Kyrgyzstan
ku_IQ: قرقیزستان

en: Label
ku_IQ: پێناس

en: Label text
ku_IQ: دەقی پێناس

en: Labels
ku_IQ: پێناسەکان

en: Language
ku_IQ: زمان

en: Lao People's Democratic Republic
ku_IQ: لائۆ کۆماری دیموکراتی خەڵک

en: Last modified
ku_IQ: دوا گۆڕانکاریی

en: Latvia
ku_IQ: لاتڤیا

en: Lebanon
ku_IQ: لوبنان

en: Left
ku_IQ: چەپ

en: Lesotho
ku_IQ: لیسۆتۆ

en: Liberia
ku_IQ: لیبریا

en: Libyan Arab Jamahiriya
ku_IQ: لیبیا جەماوەری ئەرەب

en: License &amp; Updates
ku_IQ: مۆڵەتکان &amp; نوێکردنەوەکان

en: License status
ku_IQ: دۆخی مۆڵەت

en: Liechtenstein
ku_IQ: لیشتشتاین

en: Like us
ku_IQ: لایکمان بکە

en: Lithuania
ku_IQ: لیتوانیا

en: Loading...
ku_IQ: بارکردن...

en: Locale
ku_IQ: هەرێم

en: Logged in users only
ku_IQ: تەنها ئەو بەکارهێنەرانەی لەژوورەوەن

en: Logged out users only
ku_IQ: تەنها ئەو بەکارهێنەرانەی لەژوورەوە نین

en: Logic
ku_IQ: ژیربێژی

en: Logic rules
ku_IQ: یاسای ژیربێژی

en: Luxembourg
ku_IQ: لوکسمبۆرگ

en: MB
ku_IQ: مب

en: Macau
ku_IQ: ماکۆ

en: Macedonia, Former Yugoslav Republic Of
ku_IQ: مەکەدۆنیا

en: Madagascar
ku_IQ: ماداگاسکار

en: Malawi
ku_IQ: مالاوی

en: Malaysia
ku_IQ: مالیزیا

en: Maldives
ku_IQ: مالدیڤس

en: Male
ku_IQ: نێر

en: Mali
ku_IQ: مالی

en: Malta
ku_IQ: مالتا

en: March
ku_IQ: نەورۆز

en: Marshall Islands
ku_IQ: مارشاڵ ئایسلاند

en: Martinique
ku_IQ: نارتینیک

en: Mauritania
ku_IQ: مۆریتانیا

en: Mauritius
ku_IQ: مۆریس

en: May
ku_IQ: جۆزەردان

en: Mayotte
ku_IQ: مایۆت

en: Message position
ku_IQ: شوێنی پەیام

en: Message timeout
ku_IQ: وەستانی پەیام

en: Mexico
ku_IQ: مەکسیک

en: Micronesia, Federated States Of
ku_IQ: مایکرۆنزی، ولایەتە یەکگرتووەکانی

en: Migrate
ku_IQ: گواستنەوە

en: Migrate entries
ku_IQ: گواستنەوەی داخڵکراوەکان

en: Migrate forms
ku_IQ: گواستنەوەی فۆرمەکان

en: Migrate from Quform 1.x
ku_IQ: گواستنەوە لە Quform 1.x

en: Migrate license key
ku_IQ: گواستنەوەی کلیلی مۆڵەت

en: Migrate reCAPTCHA keys
ku_IQ: گواستنەوەی کلیلەکانی reCAPTCHA

en: Moldova, Republic Of
ku_IQ: مالدۆڤا، کۆماری

en: Monaco
ku_IQ: مۆناکۆ

en: Mongolia
ku_IQ: مەنگۆلیا

en: Montserrat
ku_IQ: مۆنتسرات

en: Morocco
ku_IQ: مەغریب

en: Mozambique
ku_IQ: مۆزەمبیق

en: MySQL Version
ku_IQ: وەشانی Mysql

en: Myanmar
ku_IQ: میانمار

en: Name
ku_IQ: ناو

en: Name (optional)
ku_IQ: ناو (ئارەزوومەندانە):

en: Namibia
ku_IQ: نامیبیا

en: Nauru
ku_IQ: ناورۆ

en: Nepal
ku_IQ: نیپاڵ

en: Netherlands
ku_IQ: هۆڵەندا

en: Netherlands Antilles
ku_IQ: ئەنتیل هۆڵەندا

en: New Caledonia
ku_IQ: کالیدۆنیای نوێ

en: New Zealand
ku_IQ: نیوزلەندا

en: Nicaragua
ku_IQ: نیکاراگونە

en: Niger
ku_IQ: نەیجر

en: Nigeria
ku_IQ: نەیجریا

en: Niue
ku_IQ: نیو

en: No
ku_IQ: Ні

en: No recent entries yet.
ku_IQ: هێشتا هیچ داخڵکراوێک بونی نیە.

en: None
ku_IQ: هیچ

en: Norfolk Island
ku_IQ: دورگەی نورفۆلک

en: North America
ku_IQ: ئەمریکای باکور

en: Northern Mariana Islands
ku_IQ: دورگەکانی مایانای باکوریی

en: Norway
ku_IQ: نەرویج

en: November
ku_IQ: سەرماوەز

en: Number of characters
ku_IQ: ژمارەی پیتەکان

en: Number of columns
ku_IQ: ژمارەی ستونەکان

en: October
ku_IQ: گەڵاڕێزان

en: Oman
ku_IQ: عومان

en: One option per line
ku_IQ: یەک هەڵبژاردە بۆ هەر هێڵێک

en: Optgroup label
ku_IQ: دەستەی پێناسی هەڵبژاردە

en: Option icon
ku_IQ: هەڵبژاردەی وێنۆچکە

en: Option icon (when selected)
ku_IQ: هەڵبژاردەی وێنۆچکە (کاتێک هەڵبژێردراوە)

en: Option label
ku_IQ: هەڵبژاردەی پێناس

en: Option label (when selected)
ku_IQ: هەڵبژاردەی پێناس (کاتێک هەڵبژێردراوە)

en: Option text
ku_IQ: هەڵبژاردەی دەق

en: Option text (when selected)
ku_IQ: هەڵبژاردەی دەق (کاتێک هەڵبژێردراوە)

en: Option wrapper
ku_IQ: هەڵبژاردەی بەرگ

en: Options
ku_IQ: هەڵبژاردەکان

en: Options layout
ku_IQ: هەڵبژاردەی نەخشە

en: Options outer wrapper
ku_IQ: هەڵبژاردەکانی بەرگی دەرەوە

en: Outer wrapper
ku_IQ: بەرگی دەرەوە

en: PHP Version
ku_IQ: وەشانی پهپ

en: Page
ku_IQ: لاپەڕە

en: Page description
ku_IQ: باسکردنی لاپەڕە

en: Page elements wrapper
ku_IQ: بەرگی توخمەکانی لاپەڕە

en: Page title
ku_IQ: ناونیشانی لاپەڕە

en: Page wrapper
ku_IQ: بەرگی لاپەڕە

en: Pages
ku_IQ: لاپەڕەکان

en: Pakistan
ku_IQ: پاکستان

en: Palau
ku_IQ: پالاو

en: Panama
ku_IQ: پەنامە

en: Papua New Guinea
ku_IQ: پاپوا گینەی نوێ

en: Paraguay
ku_IQ: پاراگوای

en: Performance
ku_IQ: نواندن

en: Permissions
ku_IQ: ڕێگەپێدانەکان

en: Peru
ku_IQ: پیرۆ

en: Philippines
ku_IQ: فلیپین

en: Pitcairn
ku_IQ: پیتریک

en: Plain text
ku_IQ: دەقی سادە

en: Please enter %s or more characters.
ku_IQ: تکایە %s داخل بکە یان یان نوسەی زیاتر

en: Please make a search to find help with your problem, or head over to our support forum to ask a question.
ku_IQ: تکایە گەڕان بکە بۆ دۆزینەوەی کێشەکەت، یاخود لەسەرەوە سەردانی مەکۆی پاڵپشتی بکە بۆ پرسیارکردن.

en: Please select
ku_IQ: تکایە هەڵبژێرە

en: Poland
ku_IQ: پۆڵەندا

en: Portugal
ku_IQ: پورتوگال

en: Product license
ku_IQ: مۆڵەتی بەرهەم

en: Puerto Rico
ku_IQ: پۆرتۆ ریکۆ

en: Qatar
ku_IQ: قەتەر

en: Quform is a drag and drop form builder to make building forms easy and enjoyable.
ku_IQ: Quform فۆرمێکی ڕاکێشان و تێخستنە بۆ دروستکردنی فۆرم بەئاسانی و چێژبەخش.

en: RTL
ku_IQ: ڕاست بۆ چەپ

en: RTL support
ku_IQ: پاڵپشتی ڕاست بۆ چەپ

en: Random Unique ID
ku_IQ: ناسنامەی بێهاوتای هەڕەمەکیی

en: Read
ku_IQ: خوێندراوە

en: Recent entries
ku_IQ: دواترین داخڵکراوەکان

en: Redirect to
ku_IQ: ئاراستەکردنەوە بۆ

en: Referral Program
ku_IQ: بەرنامەی پێئەسپاردن

en: Referral link
ku_IQ: بڕوانامەی پشتگیری بەستەر

en: Regional
ku_IQ: هەرێمایەتی

en: Reload the page
ku_IQ: بارکردنەوەی لاپەڕە

en: Remove all items
ku_IQ: هەموو دانەکان بسڕەوە

en: Required
ku_IQ: داواکراوە

en: Reunion
ku_IQ: یەکگرتنەوە

en: Romania
ku_IQ: ڕۆمانیا

en: Russian Federation
ku_IQ: فیدراسیۆنی ڕوسیا

en: Rwanda
ku_IQ: ڕواندا

en: Saint Kitts And Nevis
ku_IQ: سانت کیتس و نۆیس

en: Saint Lucia
ku_IQ: سانت لوسیدا

en: Saint Vincent And The Grenadines
ku_IQ: سانت ڤیسێنت وگراندینەکان

en: Samoa
ku_IQ: ساموا

en: San Marino
ku_IQ: سان ماریانۆ

en: Sao Tome And Principe
ku_IQ: سائۆ تومەو پرەنسیپ

en: Saudi Arabia
ku_IQ: سعودیەی عەرەبی

en: Save
ku_IQ: پاشەکەوتکردن

en: Search
ku_IQ: گەڕان

en: Search results
ku_IQ: ئەنجامەکانی گەڕان

en: Search results for &#8220;%s&#8221;
ku_IQ: ئەنجامی گەڕان بۆ  &#8220;%s&#8221;

en: Searching...
ku_IQ: دەگەڕێ...

en: Select field
ku_IQ: خانەی هەڵبژاردن

en: Select field (focus)
ku_IQ: خانەی هەڵبژاردن (تیشکۆ)

en: Select field (hover)
ku_IQ: خانەی هەڵبژاردن (سەرئاو)

en: Send
ku_IQ: ناردن

en: Senegal
ku_IQ: سەنیگال

en: September
ku_IQ: ڕەزبەر

en: Set the default "From" email address for notifications. It is recommended to set this to an existing email address with the same domain as the site.
ku_IQ: ئیمەیڵی فۆرمی بنەڕەت بنوسە بۆ ئاگاداریینامەکان. پێشنیار کراوە کە ئیمەیڵێک بنوسرێت کەپاشگرەکەی لەهەمان دۆمەینی ئەم ماڵپەڕە پێکهاتبێ.

en: Set the default recipient email address for notifications.
ku_IQ: ئیمەیڵی وەرگری بنەڕەت بنوسە بۆ ئاگادارینامەکان.

en: Settings
ku_IQ: ڕێکخستنەکان

en: Seychelles
ku_IQ: سەیشل

en: Sierra Leone
ku_IQ: سیرا لیۆن

en: Singapore
ku_IQ: سەنگافورە

en: Slovakia (Slovak Republic)
ku_IQ: سلۆڤاکیا

en: Slovenia
ku_IQ: سلۆڤینیا

en: Solomon Islands
ku_IQ: دورگەکانی سلێمان

en: Somalia
ku_IQ: سۆماڵ

en: South Africa
ku_IQ: باشوری ئەفریقا

en: South America
ku_IQ: ئەمریکای باشور

en: South Georgia, South Sandwich Islands
ku_IQ: باشوری جۆرجیا، دورگەی ساندویجی باشور

en: Spain
ku_IQ: ئیسپانیا

en: Sri Lanka
ku_IQ: سریلانکا

en: St. Pierre And Miquelon
ku_IQ: سانت پیرۆ ومایکلۆن

en: Style
ku_IQ: شێواز

en: Styles
ku_IQ: شێوازەکان

en: Submit button
ku_IQ: دوگمەی ناردن

en: Submit button (active)
ku_IQ: دوگمەی ناردن (چالاک)

en: Submit button (hover)
ku_IQ: دوگمەی ناردن (سەرئاو)

en: Submit button outer wrapper
ku_IQ: بەرگی دەرەوەی دوگمەی ناردن

en: Submit button text
ku_IQ: دوگمەی ناردن دەق

en: Submit button text (hover)
ku_IQ: دوگمەی ناردن (سەرئاو)

en: Submit button type
ku_IQ: جۆرەکانی دوگمەی ناردن

en: Sudan
ku_IQ: سودان

en: Support
ku_IQ: پاڵپشتیی

en: Support forum
ku_IQ: مەکۆی پاڵپشتیی

en: Suriname
ku_IQ: سورینام

en: Svalbard And Jan Mayen Islands
ku_IQ: دورگەی سفالباردو جان مایان

en: Swaziland
ku_IQ: سوایزلاند

en: Sweden
ku_IQ: سوید

en: Switzerland
ku_IQ: سویسرا

en: Syrian Arab Republic
ku_IQ: سوریا

en: Table options
ku_IQ: هەڵبژاردەکانی خشتە

en: Taiwan
ku_IQ: تایوان

en: Tajikistan
ku_IQ: تاجیکستان

en: Tanzania, United Republic Of
ku_IQ: تانزانیا

en: Text input field
ku_IQ: خانەی دەقی دەرخواردە

en: Text input field (focus)
ku_IQ: (تیشکۆ) ‎خانەی دەقی دەرخوار

en: Text input field (hover)
ku_IQ: (سەرئاو) ‎خانەی دەقی دەرخوارد

en: Textarea field
ku_IQ: خانەی ناوەڕۆک

en: Textarea field (focus)
ku_IQ: خانەی ناوەڕۆک (تیشک)

en: Textarea field (hover)
ku_IQ: خانەی ناوەڕۆک (سەرئاو)

en: Thailand
ku_IQ: تایلاند

en: The Locale determines the language for Datepickers and Timepickers, and the date and time formats for the forms.
ku_IQ: هەرێمەکە زمان جێگیر دەکات بۆ Datepickers و Timepickers، هەروەها شێوازی بەروار و کات بۆ فۆرمەکان.

en: The results could not be loaded.
ku_IQ: ئەنجامەکان نەتوانرا باربکرێن.

en: Theme
ku_IQ: ڕووکار

en: Time
ku_IQ: کات

en: Title
ku_IQ: ناونیشان

en: Togo
ku_IQ: تۆگۆ

en: Tokelau
ku_IQ: تۆکیلاو

en: Tonga
ku_IQ: تانگۆ

en: Tools
ku_IQ: ئامرازەکان

en: Translations
ku_IQ: وەرگێڕانەکان

en: Trash
ku_IQ: تەنەکەی زبڵ

en: Trinidad And Tobago
ku_IQ: ترینداد وتۆباغۆ

en: Tunisia
ku_IQ: تونس

en: Turkey
ku_IQ: تورکیا

en: Turkmenistan
ku_IQ: تورکمەنستان

en: Turks And Caicos Islands
ku_IQ: دورگەی تورکس وکایکۆس

en: Tuvalu
ku_IQ: تۆفالو

en: Tweaks & Troubleshooting
ku_IQ: چارەسەریەکان & کەمایەسییەکان

en: Tweet us
ku_IQ: جریوەمان بکە

en: U.S. States
ku_IQ: ولایەتەیەکگرتووەکانی ئەمریکا

en: UK Counties
ku_IQ: بەریتانیا

en: Uganda
ku_IQ: ئۆگەندا

en: Ukraine
ku_IQ: ئۆکرانیا

en: Unavailable
ku_IQ: بەردەست نیە

en: Uninstall
ku_IQ: هەڵوەشاندنەوە

en: Uninstall %s
ku_IQ: هەڵوەشاندنەوەی %s

en: Unique ID
ku_IQ: ID

en: United Arab Emirates
ku_IQ: ئیماراتی یەکگرتوو

en: United Kingdom
ku_IQ: بەریتانیا

en: United States
ku_IQ: ئەمریکا

en: United States Minor Outlying Islands
ku_IQ: دورگە بچوکەکانی پاشکۆی ولایەتەیەکگرتووەکان

en: Unknown
ku_IQ: نەناسراو

en: Unread
ku_IQ: نەخوێندراوە

en: Updates
ku_IQ: بەڕۆژکردنەوەکان

en: Uruguay
ku_IQ: ئۆرەگوای

en: Use Ajax
ku_IQ: بەکارهێنانی ئەجاکس

en: Username
ku_IQ: ناوی بەکارهێنەر

en: Uzbekistan
ku_IQ: ئۆزبەکستان

en: Value
ku_IQ: نرخ

en: Vanuatu
ku_IQ: ڤاناتو

en: Venezuela
ku_IQ: ڤەنزوێلا

en: Verify
ku_IQ: پشکنین

en: Video tutorials
ku_IQ: ڤیدیۆکانی فێرکاریی

en: Vietnam
ku_IQ: ڤێتنام

en: View
ku_IQ: بینین

en: View documentation
ku_IQ: بینینی بەڵگەنامە

en: Virgin Islands (British)
ku_IQ: دورگەی ڤیرجین (بەریتانی(

en: Virgin Islands (U.S.)
ku_IQ: دورگەی ڤیرجین (ئەمریکی

en: Visit help site
ku_IQ: سەردانی ماڵپەڕی یارمەتی

en: WARNING: All forms, entries and settings will be deleted and cannot be recovered unless you have a backup of the database.
ku_IQ: ئاگاداری: هەموو فۆرمەکان، داخڵکراوەکان و ڕێکخستنەکان دەسڕێنەوە و ناتوانرێت بگەڕێندرێنەوە مەگەر بنکەی دراوەکەت پاراست بێت.

en: Wallis And Futuna Islands
ku_IQ: دورگەکانی والیس وفوتونا

en: We work hard to give you an exceptional premium products and 5 star support. To show your appreciation you can buy us a coffee or simply by sharing or follow us on social media.
ku_IQ: ئێمە بەسەختی کاردەکەین بۆ پێدانی بەرهەمێکی ناوازە لەگەڵ ٥ ئەستێرەی پاڵپشتیی. بۆ پیشاندانی سوپاسگوزارییەکەت دەتوانیت قاوەیەکمان لێ بکڕیت یاخود بەئاسانی لەتۆڕەکۆمەڵایەتییەکان هاوبەشیمان پێ بکەیت.

en: Western Sahara
ku_IQ: بیابانی خۆرئاوا

en: WordPress Version
ku_IQ: وەشانی ۆردپرێس

en: Yemen
ku_IQ: یەمەن

en: Yes
ku_IQ: Так

en: You are using version %s
ku_IQ: تۆ وەشانی %s بەکاردەهێنیت

en: YouTube
ku_IQ: یوتوب

en: Your message has been sent, thanks.
ku_IQ: نامەکەت نێردرا، زۆر سوپاس.

en: Yugoslavia
ku_IQ: یۆگسلافیا

en: Zambia
ku_IQ: زامبیا

en: Zimbabwe
ku_IQ: زیمبابۆی

[ctx: checkboxes field]
en: Checkboxes
ku_IQ: خانەکانی هەڵبژاردن

[ctx: date field]
en: Date
ku_IQ: بەروار

[ctx: delete]
en: Remove
ku_IQ: سڕینەوە

en: e.g. Contact form
ku_IQ: بۆ نمونە فۆرمی پەیوەندی

[ctx: email address field]
en: Email
ku_IQ: ئیمەیڵ

[ctx: multi select field]
en: Multi Select
ku_IQ: هەمەهەڵبژاردن

[ctx: name field]
en: Name
ku_IQ: ناو

[ctx: password input field]
en: Password
ku_IQ: تێپەڕەوشە

[ctx: radio buttons field]
en: Radio Buttons
ku_IQ: دوگمەکانی ڕادیۆ

[ctx: reCAPTCHA size]
en: Normal
ku_IQ: ئاسایی

[ctx: select menu field]
en: Select Menu
ku_IQ: لیستی هەڵبژاردە

[ctx: submit button element]
en: Submit
ku_IQ: ناردن

[ctx: text input field]
en: Text
ku_IQ: دەق

[ctx: textarea input field]
en: Textarea
ku_IQ: ناوەڕۆک

en: the form ID
ku_IQ: ژمارەی فۆرمەکە

[ctx: the strip tags validator]
en: Email
ku_IQ: ئیمەیڵ

[ctx: time field]
en: Time
ku_IQ: کات
